Shitet makine Karcher

0 EUR

Shitet nga: Alush Brestovci 27 Maj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shitet makine per larje me te gjitha pjeset percjellese zorre te shumta dhe eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale e ardhur nga Gjermania me karakteristika siq shihet edhe ne foto
Alush Brestovci
044 184 122
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione