Shtrati me gurë Zhade per termomasazh

891 EUR

990 EUR

Shitet nga: Sebajdin Smani 18 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shtrati me termomasazh
Jemi të sigurtë që gjer më tani jeni ankuar shum herë në familje, shoqëri dhe shokëve në dhembje koke, lodhje, stres, qarkullim të dobët dhe shum shkaktar të tjer të jetes moderne, sic janë puna shum orëshe dhe e paregullt me kompjuter, ndenja e pamjaftueshme në natyre, aktiviteti i dobët fizik dhe kilogramet e tepërt.
Masazheret termoterapeutik që ne posedojme ju dhuron juve dhe familjes tuaj qasje të përhershme në masazhin profesional dhe në kushtet shtepiake, me të cilin do të ndiheni mirë fizikisht, shpirtrisht dhe do tju kthehet ndjenja e freskis dhe e optimizmit.
Shtrati me termomasazh është kombinim i masazhës, nxehtësis me reze infra të kuqe, maksibustis dhe mineraloterapis e cila përmireson qarkullimin, relakson trupin, zvogëlon dhembjet , nxit largimin e materjeve të dëmshme nga organizmi si dhe kilogramet e tepërt pa efektin JO-JO.
Shtrati ofron TRETMAN të veqant për relaksim pas punës së rëndë dhe me strese ose sportistëve para ushtrimeve të ngarkura si dhe pas garave sportive. Masazha e muskujve të qafës dhe të shpinës zvogëlon ngarkesën e muskujve të cekur, ju liron nga dhembja dhe e përmireson lëvizshmërin e shtyllës kurizore. Është e mundshme edhe masazha e muskujve të gjymtyrëve të poshtëm. Përpos peshës së trupit të njeriut nuk egziston ngarkes shtesë ashtu që tretmani është i parezikshem, pra nuk egziston mundësia e lëndimit gjat masazhes.
Ku shtriheni, rrotat e nefritit (gurrëzit Zhade) ngadal bëjnë masazhën e muskujve të shpinës, qafës dhe të këmbëve duke ju shliruar muskujt e ngarkuar, duke zvogluar dhembjen dhe shtangimin. Do të kaloni në gjendjen e thellë të relaksimit, stresi dhe ngarkesa do të humbin. Shtrati me termomasazh mund të jetë qelës për më pak stres dhe për jet më të shëndetshme dhe më të lumtur .
Shtrati ZHADE ofron terapi me rezet të gjata infrakuqe të cilët emitohen nga llampat e heliumit me nxemjen e rrotave nefrite. Rezet infra të kuqe resorbohen në lëkurë, zvoglojnë dhembjen, përmiresojnë qarkullimin e gjakut dhe risin largimin e materjeve të dëmshme nga organizmi ynë.
Me ndalimin e rrotarve në pika të caktuara akupunkturore të cilet gjinden në meridijanet gjat shtylles kurizore mundësohet aplikimi i akupresures. Me nxemje të shtuar të pikave të akupresures aplikohet tretmani i maksibustis, dhe nga rrezet infra të kuqe bëhet jonizimi i lëngjeve të trupit që kan veprim pozitiv në shëndet.
Tretmanet e cekura paraqesin shërim natyrore shumë e përhapur dhe e vleresuar.
Sebajdin Smani
+38345225655
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione