ceva 6metra per ujitje pa pipa f50

Shitet nga: Nazim Sot 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes ceva 6metra per ujitje pa pipa. 50copa te ardhun nga zvicrra .asht material i leht shum te pershtatshme dhe shum leht per montim ..viber +41762333559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim