Karrika Tenda Tavolina me qera

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Tenda karriga tavolina me qera per ahengjet dhe organizimet e ndryshme familjare aportive kulturore dhe organizime tjera
Ne kemi Karriga me Mbulesa ,pa mbulesat ,Tavolina me Mbulesa dhe pa mbulesa po ashtu posedojm tavolina te ndryshme per QIFTE te cilat ja me dekorime
Ju mir presim.
Kontakt +38349817181 dhe +38349306493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim