Muzik me Dj

0 EUR

Shitet nga: Dj Muzik 27 Korr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtime
BEJM MUZIK ME DJ DHE LIVE PER DASMA DHE AHENGJE TE NDRYSHME FAMILJARE.
JEPIM TENDA NE SHERBIM
JEPIM ZERIM NE SHERBIM
TEL +38345588737
Dj Muzik
045588737
Leaflet
Në fillim