shitet

Shitet nga: SYL 12 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes lavatriqe digitale samsung 6kg ne gjendje shum te mir dhe shporet elektrik numri per kontakt 044/049/356 038 dhe viber +38649356038
SYL
Leaflet
Në fillim