Tenda shatora Karrika Tavolina me qira 049375515

Shitet nga: Tenda Luli Sot 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Filloj sezoni i rezervimeve për #Tenda #Karrika #Tavolina për sezonin 2019/2020 rezervo tani web faqja Tenda Luli ju mirëpretë. Ofrojmë këto kushte Tenda të dimensioneve të ndryshme sipas nevojes të kualitetit të lartë.Tenda me nxemje dhe ndriqim. Karrika me dhe pa mbulesa, Tavolina me dhe pa mbulesa per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare .Transporti dhe montimi jan gratis në të gjith Kosoven. për rezervime dhe informata kontaktoni ne viber +38345222026 +37744650322+38649375515 ose në web faqen Tenda Luli në msn 24 h online.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim