Biljardo

0 EUR

Shitet nga: Biliardo 23 Qer 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet Biliardo i firmes se njohur amerikane "Brunswick".
Biliardo eshte ne gjendje shume te mire pune dhe me çmim te arsyeshem.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne kete
nr telefoni: +383 49 45 42 41
Leaflet
Në fillim