Kauq per sallon

Shitet nga: Visar 08 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Geja per sallon dy 3-she nje 2-she fotele dhe kendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim