Shes PlayStation 3 dhe 2 videolojra

0 EUR

Shitet nga: Bledion bytyçi 10 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes playstation 3 i ka 2 doreza është në gjendje shumë te mirë po ashtu jan edhe dy videolojra Need for speed no rivals/dhe WWE 2K16 per më shumë në numrin 049619929 ose ne viber ne numrin+38349619929
Bledion bytyçi
049619929
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione