TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049375515

Shitet nga: Tenda Luli Sot 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Ktheje dasmën tënden në ambient magjik!
• Çmime Speciale për vitin 2020.
Ofrojmë me porosi👌 #Tenda të dimenzioneve të ndryshme me kualitet të lartë dhe me nxemje, #Karrika me dhe pa mbulesa, #Tavolina me dhe pa mbulesa *Muzik për Dasma Ahengje dhe organizime tjera familjare,ndriqim i tendes, montimi dhe transporti gratis,për rezervime edhe porosi na kontaktoni në nr tel,viber +37745/222026 +37744650322 +38649375515 ose në web Tenda Luli ju mirprësim 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim