Dyer te oborrit nga druri

300 EUR

Shitet nga: Arber 11 Gush 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes dyer te oborrit nga druri me dimensione 330 gjeresia dhe 310 lartesia. Dyert jane ne gjendje te rregullt me hapje te deres brenda e cila eshte me cilinder. Per info. Te detajshme na kontaktoni 044370092
Leaflet
Në fillim