Kamera xhirime + Dixhej dj digjejper dasma

0 EUR

Shitet nga: Roni 05 Gush 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
-Bejme xhirime per dasma , bankete , ahengje etj me kamera profesionale hd , si dhe fotografime me aparate profesionale ,po ashtu bejme edhe montazhen e inqizimeve.Jemi te gatshem ne gjithe rajonin e Kosoves
Leaflet
Në fillim