Lokal

300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gentrit Qerimi 10 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Lëshoj lokalon me qera, laokali është i përshtatëshum për çdo lloj biznesi me pakim të mjaftueshem. Loali është i Ri dhe për herë të kemi shpallur.
Gentrit Qerimi
+41 799209027
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione