TENDA (SHATORA), TAVOLINA, KARRIKA ME QERA

0 EUR

Shitet nga: Reshat Jahija 04 Gush 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Japim tenda (shatora), tavolina, karrika me qera për nevoja të ndryshme familjare, tendat (shatorat) janë të një kualiteti shumë të lart dhe të madhësive të ndryshne, 5x8, 5x10, 6x12, 6x24, 12x12, për informata më të hollësishme kontaktoni në numrin e telefonit, 044 491 183.
Reshat Jahija
044 491 183
Leaflet
Në fillim