Bicikleta

90 EUR

Shitet nga: Nexhat 11 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Vushtrri
Shes bicikleten 28 coll e sapo ardhur nga Gjermania. Eshte ne gjendje te mirë dhe te rujtur.
Leaflet
Në fillim