Maqin e barit

100 EUR

Shitet nga: Blerim 01 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Ësht e ardhur nga gjermania ësht ne gjendje te rregullt(044-968-807)dhe ne viber.
Leaflet
Në fillim