shitet autolarja

380 EUR

430 EUR

Shitet nga: Blerim 06 Gush 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
shitet karsher e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt (044-968-807)dhe viber

Leaflet
Në fillim