Tekstil vesh mbathje

0 EUR

Shitet nga: lutfi 31 Korr 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shes tekstilin i importuar nga gjermonia bajm Edhe ndrrim me naj Kerr teshat jon per diner dhe ver te reja pa perdor qmimi I volitshem gjithashtu ka Edhe woran ose enihopke
Leaflet
Në fillim