Tenda Shatorra Me Qira 044 213 036

0 EUR

Shitet nga: Xhabir 16 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
japim me Qira Tenda shatora tavolina karrika per Dasma Syneti Panaire muzik Koncerte si dhe per ahenxhet e Juaja familjare Tenda ( Shatorra) Jan te qdo madhesive per Info dhe rezervime Kontakto Xhabir Jashari
Tel.044 213 036 tendat i kemi me dimenzione te ndryshme 4 me 8. 5 me 8. 5 me 10. si dhe 6 me 12 per info kontaktoni edhe ne vaiber +383 49 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Leaflet
Në fillim