Ulse Per Oborr me qmime te lira tel:049311536

150 EUR

Shitet nga: SHARRI - COMPANY Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhojm Ulse per Oberr me qmime te lira i punojm prej 150euro etj
separe te ndryshme punojm tavolina dhe Kreveta na kontaktoni per me shum tel:049311536
Sharri Kompani
SHARRI - COMPANY
049311536
Leaflet
Në fillim