Vjam Bullice, t'lyn bullice, vjam Guse...

17 EUR

Shitet nga: Egzon 03 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shesim me shumic dhe pakic...Vjam Bullice, Vjam Guse si dhe t'lyn Bullice...natyrale dhe origjinale...
Mjaltë me Vjam Guse. (Transport ne KOSOVË dhe Maqedoni)

I përgaditur në kushte shtëpiake, i pastër dhe i shijshëm...

Përdoret kundër : Bronhitisit, kollit, bllokime ne fyt dhe gjoks, ftohjeve, kelbazës, lehtëson frymarrjen si dhe bën mirë ne mushkëri e shumë dobi tjera...

Çmimet :
240 gram - 14 euro
900 gram - 25 euro

Kemi edhe Vjam Guse 100 gram 12 euro.

Plus Transporti gratis deri ne adresen tuaj.

Mund te na shkruani ne inbox, Viber +383 49 418 225.
Ose Watssap +383 48 888 058

Ju mirëpresim...
Leaflet
Në fillim