Kerkoj banes ne Ferizaj

Blihet nga: Ekrem 10 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej banes ne Ferizaj te viva fresh apo ngat saj.
Banesa mundet me u ble edhe e mobilume.
Kushti asht qe shitsi te jet i sinqert dhe pa dallavere apo qmime fantastike.
Shitsi duhet te jet edhe pronari i baneses qe mos te ket komplikime pas blerjes.
Banesa duhet te jet ne katin e 2 apo kati 3
Dhe te ket 1 apo 2 dhoma te fjetjes.
Kam viber ne telefon dhe pergjigjem qdo dit nga ora 08-21:00.

Paret per blerjen e baneses jan te gatshme,
Jetoj ne Suedi dhe muj me ardh ne qdo koh pas 1 nentorit 2015.


Leaflet
Në fillim