Blej banese ne Fushe Kosove

Blihet nga: Privat 28 Korr 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkoj me ble banese me dy dhoma gjumi ne Fushe Kosove lagjeja Dardania, te jete me dokumentacion te rregullt, gjysmen e pareve dhe nje veture ne vlere 7000€ i jap ne fillim pjesen tjeter me pritje, banesa te jete e gatshme per banim, te interesuarit te lajmerohen ne tel&viber +37746108180.
Leaflet
Në fillim