Kerkojmë banesa me qira dhe shitje në Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë Blihet nga: iShqipe agency Sot 17:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kerkojmë banesa dhe shtëpi me qira  në: Prishtinë -
 Lokal në shitje dhe me qira në lagjën e Spitalit 310 000 EUR
Banesë në shitje e mobiluar në lagjën Mati l 60 000 EUR
From
Store
Komuna
Fushë Kosovë
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Kerkojmë urgjentisht banesa me qira dhe në shitje në të gjitha lagjët në:Fushë Kosovë.
Qmimet e banesave me qira duhët me qenë: 180€ deri 220€, ndërsa qmimet e shitjes duhët me qenë:420€ deri 500€ për metër katrorë.
Bashkëpunimi me Agjensionin tonë është siguria dhe buzëqeshja e juaj.
Ju mirëpresim në bashkëpunim!
Numrat e kontaktit janë:
Viber: +37744 199-309
044 199-309 049 705 464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Faqja jonë zyrtare në facebook është:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
iShqipe agency
044199309
Leaflet
Banesë në shitje e mobiluar në lagjën Mati l 60 000 EUR
 Lokal në shitje dhe me qira në lagjën e Spitalit 310 000 EUR
Kerkojmë banesa dhe shtëpi me qira  në: Prishtinë -
Në fillim