Blej Banese ne Rrugen B

Shpallja e kompanisë Blihet nga: Kosova Estate 08 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej banese ne rrugen B.
Banesa duhet te jete e perfunduar te kete dy dhoma gjumi, qendrimin ditor,kuzhinen, banjo dhe ballkon.
Katet e preferuara 3-5

Pagesa ne diten e nenshkrimit te kontrates pran Noterit.
Kosova Estate
044141993
Leaflet
Në fillim