blej banes

0 EUR

Blihet nga: Enver 26 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Blej banes,ajo duhet te jete me dy dhoma gjumi sallon kuzhin dhe banjo.
Leaflet
Në fillim