Banese me qera ne Prishtine AFER FAKULLT TEKNIK

Jepet me qera nga: Baki 23 Qer 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa asht katin e par dhe Afer spitalit dhe
200 metra larg nga fakullteti Teknik,Banesa asht pa mobilume,teinteresumit lajm,tel,044 219 069
Banesa ka,
SALLON me KUZHIN
DHOM GHUMI
BALLKON
BANJO
KORIDOR
Leaflet
Në fillim