Me qira ban.86 m te posta prej 12.11.2019

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Oltion 19 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Banesa jepet me qira dhe gjendet perball postes mes dy rrugeve re banesat e portokallta.Banesa posedon 2 dhoma gjumi kuzhin sallon banjo dhe ballkon e mobiluar komplet dhe posedon makin per larje te rrobave.Qmimi eshte 220€sipas marrveshjes . Banesa edhe shitet sipas marrveshjes 37 mij € .Te int.lajm. vib.044 666 203 Njoftim se lifti eshte defekt per momentin.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione