Banes luksoze me qera

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Nexhmije 16 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banes luksoze me qera ne Fushe Kosove
Banesa gjindet ne rrugen Dardania perball restoran Fanari ose perndryshe afer shkolles Mihajl Grameno
Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jon te reja.Banesa ka dhomen
E dites se bashku me kuzhin,dhoma e fjetjes,nji banjo,koridori dhe ballkoni.Me agjencione nuk bashkpunoj
Banesa gjindet ne katin e dyte.
Nexhmije
045286913
Leaflet
Në fillim