banes me qira ne Fush Kosov

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: golden Sot 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
fush kosov
Sipërfaqe
50 m2
Për vendbanimin
Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna
Fushë Kosovë
Lëshojm banesën me qera në Fushë Kosovë.Banesa gjendet ne kompleksin banesor Tregtia perball depos Berisha. Është me sipërfaqe prej 50m katror. Banesa gjendet në katin e parë.Ka këtë përbërje: dhomën e dites së bashku me kuzhinë, dhomën e fjetjes,koridorin,shpajzin,banjon dhe terasën. Është plotësisht e mobiluar dhe e gatshme per banim. Objekti banesor ka parkingun për vetura. Qmimi 200 euro i panegociueshem. Banesa është e lirë prej datës 09.12.2019.Tel + 383 49 759 581 viber+whatsApp.FACEBOOK<goldenpatundshmeri
Leaflet
Në fillim