Banes super luksoze e mobiluar dhe e lire

Jepet me qera nga: Jeton 08 Tet 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
leshoj me qira banesen ne fushkosove, afer shkolles mihajl grameno, banesa eshte e mobiluar me shume shije dhe e gatshme per banim, 87 metra 3 dhoma, ashensor dhe garazh per dy vetura.

te interesuarit mund ta vizitojne ne cdo kohe
Leaflet
Në fillim