Banese me qera F.Kosove

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Granit 27 Jan 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jepet banesa me qera ne Fushe Kosove tek Life Fitnessi 24 afer Tregut Ditor dhe kafes NOA.
Qmimi per muaj 180€
Renditja
2 Dhoma gjumi
1 Sallon me kuzhin
1 Banjo
1 Ballkon
Leaflet
Në fillim