Banese me qira te APOLONIA 1 ne Fushe Kosove

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: UNIQUE Sot 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Adresa
Fushe Kosove
Sipërfaqe
63 m2
Komuna
Fushë Kosovë
leshohet banesa me qira , banesa gjendet ne katin e 5 pa lift , leshohet per Familjar dhe kohe te gjate , eshte e lire nga data 1 nenor.
Renditja
Sallon me kuzhine
Nje dhome gjumit
Banjo
Ballkon

Agjensioni Unique Prishtine :
Tel 045 677 134
Viber +38345 677 134

DAPFK
Leaflet
Në fillim