Banesa me qira

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ylli Musliu 09 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa me qira ne Fushe Kosove.
Banesat dhe mobilet jane te reja te paperdorura me pare.
Ylli Musliu
045239701
Leaflet
Në fillim