Banesa

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Aa 21 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Gjendet afer komunes dhe staconit busave
Leaflet
Në fillim