Ipet me qira

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Nebi 18 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj banes me qira Apollonia A19 - hurja e 3 te kati 6 ---2 dhoma gjumi sallon me kuzin 2 banjo balkon kuzhina komplet ka lift dhe uje 24 ore ndertim i ri Vajber + 37744247807
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione