Jepet banesa me qera

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Xhelal 27 Korr 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj me qera banesen e cila gjendet ne Fushe Kosove perballe Viva Fresh-it (afer shkolles “Mihajl Grameno).
Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e pare.
Leaflet
Në fillim