Jipet me qira

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Fitim 29 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesë ëshë gjysëm e mobiluar(kuzhina komplet,dhoma e ndjenjes 3,2,1 , tavolinë,banjo pa makine te lamjes).Kati i 2.Nxemje qendrore.
E sapo ndertuar dhe e pabanuar më parë. Qmimi 200 euro
Leaflet
Në fillim