Leshohet banesa me qira Te DEPO BERISHA

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: UNIQUE Sot 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Adresa
Fushe Kosove
Sipërfaqe
50 m2
Komuna
Fushë Kosovë
Leshohet me qira banesa ne katin e pare afer Depo Berisha , banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per qift , dhe per kohe te gjate . eshte e lire prej dates 09.12.2019

Agjensioni Unique Prishtine
Tel 045 677 14
Viber +383 45 677 134
Leaflet
Në fillim