Leshoj dhome me qira

0 EUR

Jepet me qera nga: Dhome me qira 24 Gush 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Leshoj dhome me qira për një person (m),banesa gjindet ne fush kosove ne rrugen dardania perball kopshtit vip kids afer trendi grup, dhe albi market esht ne katin e 7 ,qmimi esht 70euro plus shpenzimet per me shum +38345-418-463
Dhome me qira
045418463
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione