Penthouse me qira në Fushë Kosovë

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Monopol Patundshmëri 03 Dhj 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Monopol Patundshmëri
Zyre me qira te Santea📍 300 EUR
Banesë - Zyre me qira në Ulpianë, 📍 340 EUR
Banesë me qira ne Bregun e Diellit📍 300 EUR
Banesë me qira në Qendër, tek DeFacto 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
▪️Ndodhet afër shkollës Mihajl Grameno, me 80m2,
dhe teras 90m2, kati 8, posedon lift, me kushte shumë të mira banimi, ështe e mobiluar në tërsi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë dite me kuzhine,
▪️2 dhoma gjumi,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.
Monopol Patundshmëri
Monopol Patundshmëri Vendi më i mirë për të gjetur shtëpinë tuaj ideale. Agjensioni Monopol është themeluar në janar të vitit 2020, misioni i kompanisë tonë është ndërmjetësimi i patunshmërive, poashtu pritoritet i yni është vendosja e një standarti të ri në këtë fushë ku i jepet rëndësi tre palëve - pronar, palë dhe agjension. Monopol Patundhsmëri poashtu ka një qëllim për vendosjen e disa kriterëve të reja të cilat nuk kanë qënë më herët në vendin tonë, për të sjellë një mendësi dhe frymë europiane sa i përket ndërmjetësimit në vendin tonë. Agjensioni Monopol – Shitje, blerje apo qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, zyrave etj. Nëse dëshironi të zgjidhni një agjension për patundshmëri, për shitje, blerje apo qiradhënje të pronave të juaja atëherë zgjidhni agjensionin Monopol i cili me stafin e tij profesional është gjithmonë aty për tu përgjigjur kërkesave të juaja të ndryshme për çështjet e patunshmërisë sepse ne e dimë që blerja e një banese ose shtepie është më shumë, sesa një cati mbi kokën tuaj. Agjensioni Monopol ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera si dhe penthouse me qira apo në shitje. Një numër i madh të banesave që ofron Monopol Patundshmëri gjenden në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushe Kosovë. Shtëpitë në shitje apo me qera që ofrohen nga kompania jonë ndodhen gjithashtu në Prishtinë dhe Fushë Kosovë. Lokalet, zyrat, garsonierat si dhe penthouse të ofruara nga ne ndodhen në Prishtinë dhe Fushë Kosovë të cilat janë të gatshme për banim apo për të filluar me punë. Të gjitha shërbimet e ofruara nga kompania Monopol Patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë të Facebook apo në shitoren tonë në faqen merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyrën tonë cila gjendet në rruga: Agim Ramadani – Prishtinë. Tel / Viber: 044924900 E-mail: usamemorina93@hotmail.com https://www.facebook.com/monopolks
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rruga: Agim Ramadani Tregoje në hartë
044924900
https://www.facebook.com/monopolks/
Monopol Patundshmëri
  Online
045 870 111
Leaflet
Monopol Patundshmëri
Banesë me qira në Ulpianë📍 250 EUR
Lokali me qira në rrugën B, prapa Matisse📍 350 EUR
Banesa me qira ne Qender📍 400 EUR
Shitet Banesa në rrugën C, objekti i "Rezidenca Gj 45 000 EUR
Në fillim