Banes e mobilum me qera te komleksi Fitorja Gjilan

0 EUR

Jepet me qera nga: hajra 15 Dhj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Lëshohet banesa e mobiluar me qera për familjar te kompleksi Fitorja te tregu i gjelber.
Banesa është e sapo përfunduar
Banesat kanë mirëmbajtje mujore.
Ashensori punon.
Eshtë në katin e 4 / të banimit.
Ka sipërfaqe prej 67m2
Ka sallon, kuzhinë, një dhomë gjumi,depo, banjon dhe një ballkon.
Viber +38344290550
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione