BANESA ME QIRA

0 EUR

Jepet me qera nga: ECO STANDARD 30 Gush 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
BANESA ME QIRA
Jepet me qira banesa 97m2
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallonin dhe kuzhinen, banjo, wc, depo, ballkon.
Banesa eshte ne katin 1.
Banesa gjendet tek Kompleksi “Fitorja” – Gjilan
Banesa jepet si gjysme e mobiluar dhe e mobiluar komplet, sipas pershtatjes se klienteve.
Cmimi sipas marreveshjes.
Per informata shtese :
+383 44 945 139 (Vala)
+377 44 945 139 (Viber)
ecostandard@hotmail.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione