Banese me qera te "Fitorja"

0 EUR

Jepet me qera nga: Abide Sot 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Jepet me qera banesa e re 90.3 m2. Eshte ne katine katert dhe ka kete perberje: sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc, korridor dhe ballkon. Gjendet tek tregu i gjelber - sheshi, ne banesat e "Fitores".
Banesa jepet me qera vetem per banues serioz.
Cmimi sipas marreveshjes!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione