Banese me qera te kompleksi fitorja

0 EUR

Jepet me qera nga: Arlind 06 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Jap banesen me qera per afategjate 1vjet+ vetem per familjare..Banesa gjendet te banesat e fitores te tregu i gjelber,posedon 2 dhoma gjumi+ sallon, banjo 2, teras, koridor...


Per me shum ne tel dhe viber+38344829872
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione