Leshoj Banesen me Qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Alaudin 02 Qer 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Leshoj Banesen me qera
Banesa posedon 2 dhoma Gjumi Salloni me Kuzhine Banjo dhe Ballkon.
Banesa Gjindet te Kompleksi Fitorja(te Plisat) kati 3 (Lift)
Alaudin
044132982
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione