Xeni-Home-Klinë,JEP ME QERA LOKALIN AFARIST NE KLINE

0 EUR

Jepet me qera nga: Xeni-Home-Klinë Sot 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Klinë
Xeni-Home-Klinë,Jep te gatshme për Punë Lokalin Afarist me QERA,me mbi 2500 metra katror në Klinë ''' QMIMI I NEGOCJUSHEM'''

* Lokali është i definuar në menyr Kadastrale dhe e gatshme per punë.dhe është i Legalizuar.

Lokali eshte afer Pre Marketit edhe ka nje pamje te bukur per zhvllimin e gjdo aktiviteti Biznesor.

* Ju qe deshironi një Lokal Modern eja bindu edhe vet!

Ju mirpresim

Tele viber +383(49)170 314
Xeni-Home-Klinë
049170314
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione