Banes me qera ne Lipjan

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Besart 07 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
Banesa eshte tek semaforat ne Lipjan kati i pare
Ka hyrje nga parkingu qerdhes,dhe nga semaforat
Ben edhe per Ordinanc apo ndonje lemi tjeter

Rruga vellezerit Frasher
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione