Banes me Qera

30 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Banesa 01 Gush 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
Leshoj banesen me qera e gjitha e mobiluar dhe gjendet afer kishes ne Lipjan. Banesa ka 1 dhom gjumi, kuzhine se bashku me sallon, 1 banjo dhe ballkon.
Leaflet
Në fillim